Sidebar Menu

KONKURS REALIZACYJNY
NA OPRACOWANIE KONCEPCJI PARKU
Slider

konkurs architektoniczny

Jako firma Ceetrus chcemy, aby współautorami koncepcji nowego terenu zieleni i rekreacji byli mieszkańcy Wilanowa. Wasz głos jest kluczowy z perspektywy utworzenia nowego parku o charakterze miejskim. Dlatego dążymy do tego, aby koncepcja jego zagospodarowania, tworząca spójną całość z przyszłą oranżerią oraz otoczeniem Wilanów Park, została wyłoniona w otwartym konkursie architektonicznym. Wasze głosy i propozycje dotyczące parku - zebrane w trakcie Rozmów Sąsiedzkich - będą natomiast jedną z podstaw do stworzenia wytycznych dla architektów i projektantów.

Cel i założenia konkursu

Konkurs ma na celu uzyskanie najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym koncepcji ponad 2-hektarowego parku o charakterze miejskim, będącego integralną częścią inwestycji Wilanów Park.

Konkurs jest realizacyjny, nie anonimowy, prowadzony w tzw. formule flamandzkiej oraz obejmuje fazę kwalifikacji wstępnej kandydatów (Etap I), a następnie fazę warsztatów i wyboru najlepszych prac konkursowych (Etap II).

Szczegóły konkursu

Harmonogram, regulamin, dokumentacja oraz wszystkie szczegóły organizacyjne konkursu są dostępne na jego platformie internetowej, prowadzonej przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Zobacz 

 

Aktualności konkursowe

 

Kontakt

Napisz do nas

  • Sprawdź czy adres e-mail jest poprawny. Tylko wtedy będziemy mogli Ci odpowiedziećW czerwcu 2018 r. postawiliśmy sobie nowe wyzwanie: być siłą napędową w miastach przyszłości. Po 40 latach doświadczenia w branży deweloperskiej jako Immochan, staliśmy się inwestorem projektów o charakterze mixed-use pod nową nazwą, Ceetrus. Naszą misją jest łączenie ludzi poprzez tworzenie zrównoważonych, inteligentnych i tętniących życiem miejsc. Stosujemy ten sposób myślenia w codziennej pracy - tworzymy nowe projekty w oparciu o wartości społeczne i ekologiczne oraz pracujemy nad atrakcyjnością naszych istniejących inwestycji. Kluczowe jest dla nas długofalowe zaangażowanie i relacje lokalne, dlatego bardzo dużą rolę odgrywa dyskusja z mieszkańcami oraz realizacja projektów, odpowiadających na ich potrzeby.

Jednym z naszych flagowych projektów jest Cloche d’Or w Luksemburgu, w sercu nowo powstającej dzielnicy wielofunkcyjnej. Inwestycja łączy zabudowę handlową, rekreacyjną i mieszkaniową. W ramach pro-ekologicznego oraz społecznego zaangażowania, w 2018 r. przy współpracy z organizacją społeczną Sous les fraises otworzyliśmy innowacyjny ogród społecznościowy o powierzchni 4000 m2 na dachu inwestycji w Lyonie o nazwie Le Jardin Perche.